• Vianočná hra

• Vianoce sú najkrajšie sviatky v roku. Tieto chvíle trávime spoločne v kruhu rodiny. Vianoce nie sú, iba o darčekoch, ale o tom, že sa narodil nový život – nádej v niečo lepšie a krajšie. V tento predvianočný čas predškoláci pod vedením pani učiteliek Andrejky Gallikovej a Bc. Anny Koščakovej pripravili pre rodičov Vianočnú hru – s piesňami a divadielkom o tom ako to bolo s narodením Ježiška. Pastieri aj traja králi mu darovali vzácne dary, ale najkrajším darom pre Ježiška, je radosť detí z jeho narodenia.

Goralské Slniečka pod vedením pani učiteliek Bc. Zuzany Halčinovej a Bc. Márie Hudákovej pripravili folklórne pásmo piesni a tancov. Deti zavinšovali všetkým prítomným a popriali im krásne sviatky v goralskom nárečí.

Na záver programu nám zaspievali deti zo Speváckeho krúžku Tichú noc pod vedení Bc. Simonky Hudačekovej.