• Žiadosť o obedy "zadarmo" od 1.5.2023

• Vážení rodičia, informujeme Vás, že cez Vaše konto na Edupage môžete vyplniť Žiadosť o dotáciu na stravu - NÁVRATKA, ak máte záujem, aby od 1.5.2023 bola Vášmu dieťaťu poskytnutá dotácia na stravu.

Nárok na dotáciu majú deti posledného ročníka MŠ alebo žiaci ZŠ.

Túto elektronickú žiadosť vypĺňajú všetci záujemcovia o školské stravovanie, aj tí, ktorí v tomto šk.roku už navštevujú školskú jedáleň. Taktiež informujeme rodičov, že všetkým, ktorí prejavia záujem o dotáciu na stravu, daňový bonus ostáva.

Prosíme o Vaše vyjadrenie najneskôr do 12.4.2023, aby sme sa  stihli k 1.5.2023 dostatočne pripraviť. Informujte sa navzájom. Taktiež, kto z rodičov nemá konto na Edupage,  žiadosť si môže vyzdvihnúť u vedúcej školskej jedálne v papierovej podobe.

• Zelená škola v našej materskej škole

• Deti v našej materskej škole začali aktívne triediť odpad a predškolské triedy nám vytvorili informačné plagáty ako správne separovať odpad. Plagáty sú umiestnené na chodbách materskej školy. Veríme, že aj rodičia budú deti podporovať v ich snahe spraviť našu materskú školu „zelenšou“.

• Blíži sa čas výletov

• Blíži sa čas výletov,  preto by sme Vás, milí rodičia chceli informovať o tom, ako správne deťom zbaliť ruksak tak, aby to bolo prospešné pre deti, ale aj pre prírodu. Veríme, že mnohý z Vás si uvedomujú, že sladké balené keksíky a džúsiky sú nielen neekologické, ale hlavne nezdravé pre Vaše deti.

• Vážení rodičia predškolákov!

Pozývame Vás na informačné rodičovské združenie, na ktorom sa dozviete všetko o zápise naších budúcich prváčikov.

Rodičovské združenie sa bude konať v priestoroch materskej školy (jedálni), dňa 31.3.2023 o 15,00 hod.